O mně

Jmenuji se Antonín Hořčica a bydlím v Českých Budějovicích. V současné době pracuji pro společnost Schwan Cosmetics CR jako správce systému mangementu.

Zajímám se o procesní modely a jejich vizualizaci pomocí standardu BPMN. Absolvoval jsem BPMN Training u BPMessentials.com, který vedl známý propagátor standardu BPMN pan Bruce Silver. Jsem registrován v seznamu Certified BPMN Professionals zde.

Profil na LinkedIn mám zde.

Stránku na Facebooku mám zde.

 1. Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, jestli máte nějakou osvědčenou stránku (nejlépe asi fórum), kde si uživatelé vyměňují zkušenosti s BPMN a řeší správnost použití notace v komplikovanějších úlohách, kdy např. není způsob modelování jednoznačný.
  Děkuji.

  • Dobré jsou skupiny na Googlu: BPMN Forum, BPMN Users Group a Business Process Modeling Forum. Tady se dá diskutovat i o konkrétních problémech při tvorbě diagramu v BPMN. Výborné stránky jsou: americká http://brsilver.com/, ruská http://bpmntraining.ru/, německá http://www.bpm-guide.de/.

   Pokud máte problém s použitím notace BPMN, tak mi popište o co se jedná, třeba Vám můžu pomoci.

   • Děkuji za tipy. Prošla jsem několik příspěvků ve zmíněných fórech, aktivní je „BPMN Forum“. Už jsem tam našla pár podnětných věcí.
    Co nějaká česká skupina BPMN? Neuvažoval jste o tom, že by stálo za to uspořádat nějaký workshop, kde by se probraly různé otázky účastníků? Nebo nevíte o podobných akcích?
    Ohledně popisu problému s BPMN – nechci Vás tím zatěžovat, ale kdybych přece jen nikde nedohledala a nevěděla si rady, tak Vám to pošlu e-mailem. Díky za nabídku.

Leave a Comment


NOTE - You can use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>